wujo444: Czytales newsa? Toure ma problem ze swobodna konwersacja. Zreszta czy przpadkiem na boisku nasi zawodnicy nie porozumiewaja sie po hiszpansku, a nie katalonsku?
Nie od dzisiaj wiadomo, ze za polska wschodnia granica niejeden wielki europejski klub stracil punkty. Jak ostatnio gralismy z Szachtarem, to na CN bylo 3:0, a w Doniecku dostalismy 0:2. Wiec nie bylbym przesadnym optymista przed tym meczem.
wujo444: Czytales newsa? Toure ma problem ze swobodna konwersacja. Zreszta czy przpadkiem na boisku nasi zawodnicy nie porozumiewaja sie po hiszpansku, a nie katalonsku?
Komentarze
0
wujo444: Czytales newsa? Toure ma problem ze swobodna konwersacja. Zreszta czy przpadkiem na boisku nasi zawodnicy nie porozumiewaja sie po hiszpansku, a nie katalonsku?
0
Nie od dzisiaj wiadomo, ze za polska wschodnia granica niejeden wielki europejski klub stracil punkty. Jak ostatnio gralismy z Szachtarem, to na CN bylo 3:0, a w Doniecku dostalismy 0:2. Wiec nie bylbym przesadnym optymista przed tym meczem.
0
Muszu: Bramke zdobyl Jorge, a nie Keita. Tam byl samoboj :]
0
WojtekGronek: zamiast pieprzyc bzdury, zacznij lepiej ogladac mecze Barcelony :/
0
I tutaj liczę na powiedzenie "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" :P
0
Nie wyszło... nie wyszlo ci czytanie regulaminu, w ktorym jest napisane ze stawianie drzewek moze skonczyc sie banem ;p
0
Za Caceresa dalismy ponad 16 mln, a za Garaya 10 nie moglismy? :/
0
PanPrezes: źle myślałeś.
0
wujo444: Czytales newsa? Toure ma problem ze swobodna konwersacja. Zreszta czy przpadkiem na boisku nasi zawodnicy nie porozumiewaja sie po hiszpansku, a nie katalonsku?
0
I tutaj liczę na powiedzenie "Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" :P